Włoska

Włoska 8

Zapraszamy dzieci w wieku 2.5-6 lat w godzinach 7:00 – 18:00.
Przedszkole integracyjno-terapeutyczne„MUSZELKA” jest Niepubliczną Placówką Oświatowo-Wychowawczą, która otwiera swoje podwoje dla dzieci od 2.5 do 6 roku życia. Placówka zlokalizowana jest w Krakowie przy ul. Włoskiej 8.

Naszym celem jest stworzenie kameralnej placówki, o pięknym i przyjaznym dzieciom wnętrzu, gdzie dzieci będą się czuły dobrze i bezpiecznie. Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, dla której ta praca jest prawdziwym powołaniem, a dobro dziecka jest dla nich najważniejsze. Do dyspozycji dzieci jest 1 przestronna sala, wyposażona w najnowocześniejsze materiały dydaktyczne. Przedszkole jest prowadzone według pedagogiki Montessori. Nadzór pedagogiczny nad naszym przedszkolem sprawuje Małopolski Kurator Oświaty.

W naszym przedszkolu będą prowadzone dwie grupy dzieci.
Dzieci z orzeczeniami o autyzmie przyjmujemy za darmo.
Każdą grupą opiekuje się dwóch wykwalifikowanych nauczycieli.