Mała Góra

Mała Góra 14C

Zapraszamy dzieci w wieku 2.5-6 lat w godzinach 6:30 – 18:00.
Przedszkole integracyjno-terapeutyczne„MUSZELKA” jest Niepubliczną Placówką Oświatowo-Wychowawczą, która otwiera swoje podwoje dla dzieci od 2.5 do 6 roku życia. Placówka zlokalizowana jest w Krakowie na osiedlu Bieżanów-Prokocim przy ul. Mała Góra 14C.

Naszym celem jest stworzenie kameralnej placówki, o pięknym i przyjaznym dzieciom wnętrzu, gdzie dzieci będą się czuły dobrze i bezpiecznie. Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, dla której ta praca jest prawdziwym powołaniem, a dobro dziecka jest dla nich najważniejsze. Do dyspozycji dzieci są 3 przestronne sale, wyposażone w najnowocześniejsze materiały dydaktyczne. Przedszkole jest prowadzone według pedagogiki Montessori. Nadzór pedagogiczny nad naszym przedszkolem sprawuje Małopolski Kurator Oświaty.

W naszym przedszkolu będą prowadzone trzy grupy dzieci.
Dzieci z orzeczeniami o autyzmie przyjmujemy za darmo.
Każdą grupą opiekuje się dwóch wykwalifikowanych nauczycieli.

Poprzez przyjazną atmosferę oraz szeroką gamę zajęć pragniemy zapewnić Państwa pociechom prawidłowy rozwój i wykorzystanie ich indywidualnych talentów. Zapewnimy dzieciom zachowanie swoich praw, dzielenie się obowiązkami, radość i troskę, które będą realizowane w serdecznej, życzliwej atmosferze.

Kadra

Dyrekcja oraz kadra posiada wyższe wykształcenie pedagogiczne z zakresu wychowania przedszkolnego wraz z przygotowaniem w zakresie pedagogiki Montessori oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi.

Comments are closed.