Dąbska

Dąbska 18N

Zapraszamy dzieci w wieku 2.5-6 lat w godzinach 6:30 – 18:00.

Przedszkole „MUSZELKA” jest Niepubliczną Placówką Oświatowo-Wychowawczą, która otwiera swoje podwoje dla dzieci od 2.5 do 6 roku życia. Przedszkole zlokalizowane jest w Krakowie na osiedlu Grzegórzki przy ul. Dąbskiej 18N.

Naszym celem jest stworzenie kameralnej placówki, o pięknym i przyjaznym dzieciom wnętrzu, gdzie dzieci będą się czuły dobrze i bezpiecznie. Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, dla której ta praca jest prawdziwym powołaniem, a dobro dziecko jest dla nich najważniejsze. Do dyspozycji dzieci są 2 przestronne sale, wyposażone w najnowocześniejsze materiały dydaktyczne. Przedszkole jest prowadzone według pedagogiki Montessori. Nadzór pedagogiczny nad naszym przedszkolem sprawuje Małopolski Kurator Oświaty.

W naszym przedszkolu są prowadzone dwie grupy dzieci.